Witamy w Naucz się!

Naucz się to szkoła językowa stworzona przez lektorkę języka angielskiego. Celem, który jej przyświecał była pomoc osobom uczącym się angielskiego w szybkim i efektywnym przyswojeniu tego języka. Z biegiem czasu przedsięwzięcie, które było jedynie działalnością prowadzoną przez jednego lektora, stało się projektem oferującym:

Zachęcamy do sprawdzenia Katalogu Szkoleń. Osoby, które preferują samodzielną naukę znajdą szeroki wybór ebooków oraz szkoleń w formie wideo w naszym Sklepie.

Inwestowanie w wiedzę, zawsze przynosi największe zyski

Benjamin Franklin

Dlaczego warto?

Czy wiesz, że osoby znające przynajmniej jeden język obcy mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie? Podobnie ma się rzecz z pracownikami, którzy nieustannie poszerzają swoje wykształcenie lub nabywają nowych umiejętności na wszelkiego rodzaju kursach oraz korzystają z innych form dokształcania. Dlaczego nie skorzystać z tego już teraz, w momencie, w którym dostęp do nauki jest dla nas niemalże nieograniczony?

Zainwestuj w wiedzę i ucz się z najlepszymi.

Dlaczego Naucz się?

Nasze szkolenia: 

Nasza kadra

lektor-angielskiego.jpg

 

Nazywam się Anna Łapińska i jestem lektorką języka angielskiego, trenerką biznesu oraz coachem. Od zawsze pasjonowała mnie nauka języków obcych. Znam ich zresztą trzy!

Z biegiem czasu zauważyłam, że dla wielu osób uczenie się jest zajęciem żmudnym i trudnym. Wydaje im się, że przyswojenie zupełnie nowej umiejętności jest czynnością wymagającą dużej ilości czasu. No i specjalnych zdolności. Nic bardziej mylnego! Uczenie się może być przyjemne i przynieść Ci spore korzyści, również finansowe.

Zachęcam Cię do skorzystania z ogromu wiedzy, którą znajdziesz na blogu lub skorzystania z oferty, którą przedstawiam na tym portalu. Możesz wykorzystać zarówno wpisy blogowe autorstwa ekspertów, jak i produktów uczenia online oraz stacjonarnego.

Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze ścieżki rozwoju.

Uczenie się nie jest trudne, a bywa ciekawe i pasjonujące.