naucz-sie-baner 

Kursy językowe

Język angielski jest obecnie jednym z najbardziej popularnych języków obcych, których uczą się ludzie na całym świecie. Ale nie jest jedynym, którego możesz chcieć się nauczyć. Niemiecki, hiszpański, rosyjski? Nie ma problemu!

Komunikacja w życiu codziennym, jak i w sprawach zawodowych jest jedną z kluczowych umiejętności, którą możesz posiadać. Pomożemy Ci ogarnąć Twój angielski online, a także wiele innych języków obcych na zajęciach stacjonarnych i zdalnych.

Jako doświadczeni lektorzy wiemy, w jaki sposób sprawić, abyś szybko zaczął mówić w danym języku. Zapraszam Cię zatem do zapoznania się z ofertą zajęć stacjonarnych i online. Zachęcam do skorzystania z promocji na angielski online. Jeśli lubisz uczyć się samodzielnie lub planujesz jedynie powtórzyć określone umiejętności, zajrzyj do sklepu, w którym umieściłam materiały szkoleniowe oraz ebooki.

 

 

angielski-online.jpg

 

Coaching językowy

Chciałbyś nauczyć się języka efektywnie, ale nie wiesz, jaką metodę wybrać? A może próbujesz przyswoić go od dłuższego czasu, jednak żadna z zastosowanych przez Ciebie technik wydaje się nie przynosić efektów?

Skorzystaj z sesji coachingowych z doświadczonym coachem językowym. Takie spotkanie pozwoli Ci odkryć, w jaki sposób uczysz się języka, ale także wpłynie na zwiększenie Twojej motywacji oraz efektów. Zaczniesz uczyć się szybciej, bardziej wydajniej, a co za tym idzie, szybciej zobaczysz efekty swoich działań.

Umów się na spotkanie i poznaj siłę coachingu w uczeniu się języków obcych!

 

Szkolenia językowe 

W naszej szkole oferujemy także szereg szkoleń językowych, w takcie których kursanci pracują nad określoną umiejętnością językową lub uczą się posługiwać językiem obcym w  obrębie konkretnych sytuacji zawodowych. Zapraszamy na szkolenia biznesowe, obsługi klienta w języku obcym. 

Katalog szkoleń

 

Szkolenia z zakresu kompetencji miękkich

Zarządzanie czasem, asertywność,  planowanie to tylko kilka warsztatów z naszej oferty szkoleń z zakresu kompetencji miękkich. Zachęcamy do przejrzenia oferty szkoleń realizowanych stacjonarnie oraz online. 

Katalog szkoleń